Топ-5 фасонів, які допоможуть виглядати стрункіше

10/09/2020
Tanita Romario

1. Сукня з запахом
Завдяки діагональній лінії запаху вона прекрасно підкреслює жіночні вигини фігури, особливо V-подібний виріз виділяє груди і зміщує акцент на зону декольте. А моделі з високою талією допомагають сховати животик і врівноважити широкі стегна. Сукні цього фасону підходять на будь-який тип фігури.

Коктейльное платье Коктейльное платье Rebeca

2. Сукні асиметричного крою
Незвичайний крій, яскраві кольорові рішення і мерехтлива обробка максимально переключають увагу на себе, відволікаючи тим самим від проблемних зон фігури. Використовуючи цей прийом, ви можете підбирати сукню так, щоб вона підкреслювала саме ту область, яку ви хочете виділити. Наприклад, відкрити ніжки за допомогою асиметричної спідниці або зробити акцент на витонченості шиї і рук завдяки більш відкритому ліфу.

Коктейльное платье Коктейльное платье Челеста

3. Сукня-сорочка
Універсальна річ, яка обов'язково повинна бути в гардеробі кожної жінки.
Вона ідеально приховує будь-які диспропорції фігури і підходить всім, незалежно від статури. Для цієї моделі не важливо великі груди або маленькі, є талія чи ні, вузькі стегна або широкі - вона добре сідає в будь-якому випадку.

Повседневное платье Мона Повседневное платье

4. Сукня прямого крою
Такі моделі сильно не облягають, що допомагає приховувати животик і не яскраво виражену талію.
Але, варто зазначити, що власницям фігури «груша» вони не підходять, так як роблять їх більш огрядними. А от усім іншим можна сміливо використовувати всі хитрощі даного фасону.

Коктейльное платье Симона Повседневное платье

5. Сукня в вертикальну смужку
Ефект цього принта очевидний: вертикальна смужка сама по собі візуально витягує силует.
Є одна важлива особливість: дівчатам з тендітною статурою краще вибирати велику смужку, а всім іншим краще свій вибір зупинити на вузькій.

Мини-платье с пуговицами Повседневное платье 20133e

Коментарі

Не знайдено дописів

Написати відгук