ВЕСІЛЬНІ ТРЕНДИ 2020: ВІД СУКОНЬ ДО ДЕКОРУ!

05/08/2020
Tanita Romario

У безкінечному вирії інформації ми відібрали для вас найактуальніші весільні тренди цього року.

І почнемо ми звісно ж із суконь! Зараз просто величезний вибір весільних суконь і немає строгих рамок у тому, якою вона має бути. Але у 2020 році дизайнери рекомендують звернути увагу на такі моделі:
1. Гладка сукня
Без прикрас чи вишивок, без фатину і мережива. Цей варіант для створення стриманого, але елегантного образу.
Вечірня сукня зі знімним топом

2. Легка і невагома «сукня принцеси»
Пишна юбка із декількох слоїв фатину у поєднанні с відкритим облягаючим ліфом, який може бути доповнений спущеними рукавами чи рукавами-ліхтариками, чи взагалі без них, допоможе створити вам ніжний і казковий образ.
Вечірня сукня з відкритими плечима

3. Сукня-комбінація
Така модель відмінно підійде жінкам, які люблять мінімалізм. Але вона дуже вибаглива до фігури, адже тоненька тканина, яка легким шаром покриває тіло, не зможе приховати недоліки фігури.
4. Вишивка на весільній сукні
Квіткова вишивка виглядає дуже ніжно і романтично. Вона може бути як в тон кольору сукні, так і яскравих кольорів.
Вечірня сукня з ніжним декором

Макіяж має бути максимально натуральним: трохи хайлайтера і консилера, здоровий рум’янець на щоках, акуратні брови, тіні натуральних кольорів і легкий сяючий блиск на губах. Головне - якомога ніжніше підкреслити твою природню красу.
Casual-деталі зараз особливо популярні. Тому що вони в першу чергу про комфорт. Можеш сміливо поєднувати весільну сукню з улюбленими кедами, ввечері накинути на плечі джинсову куртку чи кардиган, а фату замінити шляпкою.
Букет має бути максимально простим, невеликим, а головне – повністю білосніжно білим.
А взагалі, все, що стосується організації весілля, має бути «по любви» і ніяк інакше! Довіряй своєму серцю і роби так, як сама забажаєш! Це – твій день! І він має бути ідеальним!

Коментарі

Не знайдено дописів

Написати відгук