МАЙБУТНЄ ЗА ОНЛАЙН-ПОКУПКАМИ!

14/08/2020
Tanita-Romario

2020 рік – це суцільне випробування для всіх, особливо для підприємців. Зараз кожен намагається пристосуватися до нових умов і перший крок у цьому – організація бізнесу онлайн.

Багато оффлайн магазинів стали банкротами. Наприклад, у США збанкрутіла величезна мережа магазинів одягу J.C. Penney, яка існувала, лише вдумайтеся, з 1902 року і налічувала приблизно 860 магазинів, в яких працює близько 90 тисяч чоловік. Це дійсно шокує!

Ми зараз активно розвиваємо наші соц. мережі і сайт, вдосконалюємо процес онлайн продажів для вашого комфорту і в першу чергу безпеки!

Ми розуміємо, що шоппінг з подругами – свого роду ритуал. Можливість не лише оновити гардероб, а й поспілкуватися. Але лише згадайте ці виснажливі походи по магазинам, черги у примірочні і на касу і, думаємо, у всіх була така ситуація, коли ви закохалися у річ, а потрібного вам розміру у магазині не було, і вам доводиться їхати через усе місто в інший їх магазин, щоб її придбати. Так собі пригоди!

Ми ж пропонуємо вам приємні покупки, які можна робити, лежачи в тепленькому ліжку і дивлячись улюблений серіал. Все, що вам для цього потрібно, це телефон або ноутбук. А з подружками краще просто сходити на каву у вже новенькій, придбаній у нас, сукні!

Бережіть себе! А про ваш гардероб ми подбаємо!

Коментарі

Не знайдено дописів

Написати відгук